Masažai: kada rinktis terapiją?

Masažai, kitaip – kūno lietimas ir stimuliavimas jau nuo senųjų laikų veikia kaip gydomoji priemonė. Nors šiandien didieji miestai pilni spa centrų, nereikia pamiršti, jog iš tiesų masažas ne tik malonumas, bet ir  sveikata.
Terapijos centruose, sveikatingumo kompleksuose ir sanatorijose gausu masažo terapijų, kurios taikomos tiek sergantiems žmonėms, tiek sveikstantiems po ligos, tiek pamiršusiems, ką reiškia kasdienis džiaugsmas ar susiduriantiems su kūniškais sunkumais. Jei jaučiate, kad ir Jums sunku atsipalaiduoti, o gal norite pagerinti figūrą ar organizmo veiklą, pasidomėkite, koks masažo tipas Jums tinka ir rinkitės terapijos kelią į sveikatą.

  • Taškinis. Šio masažo metu naudojami pirštai, kurie spaudžia ir masažuoja problemines kūno vietas. Toks masažas patariamas kaip atpalaiduojantis ir padedantis susigrąžinti kūno jautrumą. Dalinai,  tai tarsi akupunktūros ir masažo harmonija.
  • Gydomasis masažas. Kartais žmonės turi probleminių kūno vietų, kurioms reikalinga kinezaterapeuto pagalba. Šio masažo metu stimuliuojama kūno vieta, gerinama kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita ir aktyvinami vidaus organai. Dažniausiai tokie masažai atliekami sergantiems žmonėms, atvejams po traumų, sunkios ligos.
  • Relaksacinis. Tokio tipo masažas puikiai tinka sergantiems depresija arba tiesiog aktyviai gyvenantiems žmonėms. Nuolatinis įsitempimas – dažnas mūsų kompanionas, tačiau tai tikrai nėra draugas. Relaksacinio masažo metu profesionaliais judesiais liečiant kūną mažinamas dirglumas, įtampa, kūnui padedama atsipalaiduoti ir prisisotinti gerųjų medžiagų, esančių aliejuje. Tokio tipo masažai dažnai atliekami ir nėščiosioms moterims, norinčioms išvengti streso ir atsipalaiduoti.
  • Anticeliulitinis masažas. Tokio tipo masažo terapija trunka ne vieną apsilankymą, o keliolika  procedūrų tam, kad iš tiesų poveikis būtų matomas. šio masažo metu lyginama oda, stimuliuojamos ląstelės po oda ir taip kūnas tampa tvirtesnis bei lygesnis. Tokio tipo masažai gali būti atliekami rankomis arba specialiu vakuuminiu prietaisu.
  • Medaus. Jūsų organizmas linkęs kaupti atsargas ir tai neigiamai atsiliepia Jūsų sveikatai ir savijautai? Rinkitės medaus masažą. Tai ne tik malonus laiko praleidimas, bet ir puikus pasirinkimas siekiantiems pašalinti toksinus bei kitas kenksmingas medžiagas iš organizmo. Be to, medus suteiks Jūsų odai  švelnumo ir  minkštumo.